Home

Prielaidos, prielaidos. Atspėk išsiskirti Aviena lietuvos orientavimosi sporto federacija pabaiga Preparatas nuo skausmo mobilusis

Šiaulių Orientavimosi Sporto Klubas "Sakas" – Sakas.lt

Lietuvos orientavimosi sporto federacija

2020 M. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO BĖGTE SPRINTO IR MIŠRIŲ SPRINTO  ESTAFEČIŲ ČEMPIONATŲ REZULTATAI – Telšių orientavimosi sporto klubas TELŠIAI
2020 M. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO BĖGTE SPRINTO IR MIŠRIŲ SPRINTO ESTAFEČIŲ ČEMPIONATŲ REZULTATAI – Telšių orientavimosi sporto klubas TELŠIAI

Lietuvos orientavimosi sporto federacija. Rekvizitai.lt

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – rinktinės lyderio triumfas.  Alfa.lt
Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – rinktinės lyderio triumfas. Alfa.lt

Panevėžio sporto centro ugdytiniai varžėsi Lietuvos orientavimosi sporto  čempionate – PANEVĖŽIO SPORTO CENTRAS
Panevėžio sporto centro ugdytiniai varžėsi Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – PANEVĖŽIO SPORTO CENTRAS

Orienteering.lt

Lietuvos orientavimosi sporto sprinto trasos čempionate – neeilinis MRU  darbuotojo Rimvydo Bertašiaus pasiekimas - MRU
Lietuvos orientavimosi sporto sprinto trasos čempionate – neeilinis MRU darbuotojo Rimvydo Bertašiaus pasiekimas - MRU

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – unikalus moterų komandos  pasiekimas
Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – unikalus moterų komandos pasiekimas

Lietuvos orientavimosi sporto čempiono titulą susigrąžino po 10 metų  pertraukos | Diena.lt
Lietuvos orientavimosi sporto čempiono titulą susigrąžino po 10 metų pertraukos | Diena.lt

Lietuvos klubų taurę po dvidešimties metų pertraukos iškovojo Vilniaus  „Perkūno“ orientacininkai | kl.lt
Lietuvos klubų taurę po dvidešimties metų pertraukos iškovojo Vilniaus „Perkūno“ orientacininkai | kl.lt

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – rinktinės lyderių pergalės - LRT

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate - puikūs panevėžiečių rezultatai

Lietuvos orientavimosi sporto federacija - rekvizitai, informacija,  skundai, atsiliepimai | Spec.lt
Lietuvos orientavimosi sporto federacija - rekvizitai, informacija, skundai, atsiliepimai | Spec.lt

Lietuvos orientavimosi sporto federacijos organizuojamų varžybų rengėjų  mokymai - YouTube
Lietuvos orientavimosi sporto federacijos organizuojamų varžybų rengėjų mokymai - YouTube

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte rinktinė Pasaulio čempionate užėmė 18  vietą | Lietuvos orientavimosi sporto federacija
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte rinktinė Pasaulio čempionate užėmė 18 vietą | Lietuvos orientavimosi sporto federacija